Aksident në Memaliaj, humb jetën një person

66
Sigal

Një aksident ka ndodhur sot në Memaliaj të Gjirokastrës. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Krahës-Zhulaj dhe për pasojë ka ndërruar jetë 68-vjeçari Adem Hada.

Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë dalja nga rruga e motorit që drejtonte 68-vjeçari , ndërkohë kanë nisur hetimet për ngjarjen.