Aksident në Maminas, përmbyset një kamion në autostradë

214
Sigal

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Maminasit, aty ku një kamion është përmbysur në autostradë.

Nuk dihet ende gjendja e shoferit. Ambulanca e ka marrë dhe po e tranporton drejt spitalit, ndërkohë aksidenti ka shkaktuar dhe trafik.