Aksident në Lezhë, mjeti përplas motorin, drejtuesi i saj në gjendje të rëndë!

85
Sigal

Aksident ne rrugen “Shtraus” Lezhe.

Nje motorr eshte perplas me nje fuoristrade dhe per pasoje ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorrit i cili eshte derguar ne spitalin e Lezhes ne gjendje te rende.

Vijon…