Aksident në Divjakë/ Humb kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 62-vjeçari

133
Sigal

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar ditën e stome në Divjakë.

Sipas policisë viktimë ka mbetur 62-vjeçari A.K., i cili duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.