Aksident në aksin Lezhë-Balldre/ Përplasen tre automjete dhe një motor

50

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Balldre. Mësohet se tre automjete dhe një motor janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasoje e këtij aksidenti drejtuesi i motorit ndodhet në gjendje kritike për jetën. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.