Aksident i rëndë tek “Pallati me Shigjeta” në Tiranë, plagoset një person

71

Një biçiklist identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur ka mbetur i plagosur për shkak se është përplasur nga një çiklomotorr.

Ngjarja ka ndodhur tek “Pallati me Shigjeta” në Tiranë dhe për pasojë biçiklisti është dërguar në spital.

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 04.08.2020, rreth orës 14:00, tek Pallati me Shigjeta, janë përfshirë në përplasje ciklomotorri me drejtues H.H, me një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka mbetur i dëmtuar dhe u  dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes