10 vite burg për shqiptarin, kryente marrdhënie me të mitur

453
Një 28-vjeçar shqiptar është arrestuar të mërkurën në Korinth të Greqisë.
Ai është shpallur fajtor nga një gjykatë në Athinë për joshje dhe rrëmbimin e një të mituri.
I riu, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është dënuar me 10 vite burgim, raportojnë mediat greke.
Sigal