“Të gjithë bashkë! Asnjë hap pas!”/ Monika Kryemadhi bën thirrje qytetarëve për protestën nesër

334

Pas protestës së djeshme kombëtare dhe asaj të sotme para Drejtorisë së Policisë së Tiranës, opozita zhvillon nesër protestën e saj të rradhës.

Lidhur me këtë, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka bërë një thirrje në rrjetet sociale, ku fton qytetarët ti bashkohen aksionit opozitar.

“13 maj ora 18.30  Të gjithë bashkë! Asnjë hap pas!”, shkruan Kryemadhi.

https://www.facebook.com/KryemadhiMonika/videos/605011453333242/?t=1