FOTO/ Përfundon takimi, Basha e Lu 60 minuta ‘kokë më kokë’

155
Ka përfunduar takimi i ambasadorit të SHBA-së, Donald Lu me kreun e PD-së Lulzim Basha. Takimi mes tyre është zhvilluar në ambientet e selisë blu.
Basha dhe Donald Lu kanë zhvilluar një takim më të gjatë se 60 minuta, ku besohet se është diskutuar për situatën e fundit politike në vend dhe për hapat që do të ndërmarrë opozita në janar.