Berisha i nxjerr emrin: Ky është ministri i Ramës që u fotografua me Habiljat duke…

146
Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një statusi në Facebook thotë se ministri i Ramës që është fotografuar me Habiljat në Vorë, është Damian Gjiknuri.
Gjiknuri ne tepsi! I filmuar duke i dhene para Habilajt ne fushate per te blere votat!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb
“Pershendetje Doktor! Gjate fushates elektorale te fundit, Habilajt uleshin per dreka dhe darka me Damian Gjiknuri ne Vlore. Madje Habilajt kane edhe regjistrime duke i ofruar para ne dore D.Gjiknurit. Kane pasur mardhenie te regullt interesash Gjiknurin. Ju uroj shendet. Anonim Ju lutem!”