Ricky Hil: Seksi më i mirë… ai me Rita Orën

135
Ish i dashuri i këngëtares Rita Ora, Ricky Hil, i cili është djali i stilistit të njohur Tommy Hilfiger, ka publikuar këngën e tij më të fundit me titull “Superman”.
Sipas mediave të huaja disa vargje të kësaj kenge i dedikohen pikërisht këngëtares me origjinë kosovare dhe saktësisht për marrëdhënien e tyre seksuale.
“Zemër ti bën dashuri me mua më mirë se vajzat e tjera. Tani e di që jam aq mashkull sa të quaj ty “vajzën” time”,-thuhet në tekstin e këngës së tij.
Çifti është ndarë në mënyrë miqësore për shkak të impenjimeve në karrierë të këngëtares Ora.