Josh modelja e rrjeteve sociale Ines Helen, ‘tërbohen’ fansat

162
Pika e saj e dobët është Zlatan Ibrahimoviç dhe prej kohësh është munduar që të joshë sulmuesin suedez.

Modelja e rrjeteve sociale, Ines Helen ndiqet nga më shumë se 1.5 milionë fansa në profilin e vet në Instagram. Por mes tyre duket se mungon Ibra, që vështirë se do t’u rezistonte fotove të shpërndara prej saj.
Ines Helen është një modele suedeze e apasionuar pas fotografisë dhe palestrës.