Tiranë/ Burri gjendet i vdekur në rrugë, dyshohet për vrasje

31
Një burrë është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në kryeqytet, në rrugën “Nikolla Tupe”, në zonën e ish “Bllokut”.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe një hetim ka nisur për të zbuluar nëse ngjarja ka qenë aksidentale apo vrasje.
Burime nga vendngjarja thanë se shenjat e para të gjetura, hedhin dyshime se kemi të bëjmë me një vrasje, megjithatë kjo hipotezë mbetet për tu verifikuar.