Të shtëna në Kavajë, humb jetën një person

226

Një person është vrarë me armë zjarri pasditen e sotme në Kavajë. Viktima mësohet se është një 26-vjeçar.

Policia ka shoqëruar në komisariat autorin e krimit.

Nga burimet paraprake dyshohet se viktima dhe autori kanë pasur një konflikt banal.