Bebe Rexha tregon çfarë i ndodhi 5 minuta para shfaqjes

246

Këngëtarja Bebe Rexha ia ka dalë të thyejë mitin e famshëm se vajzat duan shumë kohë që të bëjnë një fotografi.

Ajo ia ka dalë që mes vështirësive, të realizojë një imazh tepër seksi dhe këtë e ka bërë të ditur me anë të një njoftimi në Instagram.

 “Në të vërtetë kisha dhimbje barku të tmerrshme, kisha nevojë të shkoja në tualet dhe kisha vetëm 5 minuta për tu ngjitur në skenë, por prapë e “qava” këtë foto”, shkruajti Bebe Rexha.