Burri i thotë se e ka tradhtuar, bashkëshortja e rreh në mes të rrugës me levë

636

Së fundmi janë publikuar disa pamje shumë të rënda në rrjetet sociale, pasi burri e pranoi se e kishte tradhtuar gruaja ushtron dhunë fizike mbi burrin e saj.

Sipas medieve të huaja, gruaja e irrituar akuzon burrin e saj se e ka tradhtuar dhe se e ka mashtruar duke i shpenzuar paratë.

“Ke përdorur paratë e mia, duke më tradhtuar me një grua tjetër”, dëgjohet t’i thotë gruaja bashkëshortit të saj, ndërsa e godet vazhdimisht.

Mesa duket burri e ka pranuar fajin, duke qenë se nuk ka dhënë asnjë lloj reagimi dhe vuan goditjet e njëpasnjëshme me levë në sy të kalimtarëve.

iii-768x460.jpgo3-1-768x945.jpgo2-1-768x945.jpg