Absurde!!! Gruaja e moshuar arrestohet pasi protestoi kundër Borschardt

253

Një grua e moshuar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka protestuar kundër Bernd Brochard.Lajmi është bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar denoncimin e një qytetari.

“I nderuar Doktor Berisha policia ka marr një grua 70 vjec Lefterie Duraku sepse ka protestuar në trotuar kundër Bochardit tek sheratoni”, thuhet në mesazh.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Një akt banditesk i narkoshtetit, arresotojnë zonjën sepse protestoi kundër Brochard.

Dënoj me ashpërsinë më të madhe aktin banditesk të gangsterëve me uniformë dhe kërkoj lirimin e saj të menjëhershëm.Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb I nderuar Doktor Berisha policia ka marr një grua 70 vjeç Lefterie Duraku sepse ka protestuar në trotuar kundër Bochardit tek sheratoniAjo ndodhet momentalisht tek komisarjati numer 1.