Ballina Etiketimet Ylli rakipi

Etiketim: ylli rakipi

Njerëz, lëreni Edi Ramën, me maskën e skaduar 9 vjet më...

Nga Ylli Rakipi Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama, u shfaq sot përballë shqiptarëve dhe kabinetit të vet, me një maskë të skaduar, nëntë...

Ilir Meta ka të drejtë, por nuk lejohet… Çfarë absurdi?!

Nga Ylli Rakipi Edhe 24 orë na ndajnë, nga një miting-manifestim, të shumëdiskutuar, që Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka thirrur ditën e hënë, në...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS