Ballina Etiketimet Vktima

Etiketim: vktima

Koronavirusi në Itali/ Shkon në 11 numri i viktimave dhe 322...

Janë regjistruar 11 viktima në Itali që humbën jetën nga korona virusi, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Viktima...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS