Ballina Etiketimet Viza

Etiketim: viza

COVID-19/ Autoritetet angleze njoftojnë qytetarët: Zgjaten afatet e vizave për ata...

Ditën e sotme, Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka informuar të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS