Ballina Etiketimet Trajneri kombetares

Etiketim: trajneri kombetares

Bushi: Ky është viti i Tiranës, duhet përgëzuar trajneri Egbo

Trajneri i Shqipërisë U21, Alban Bushi, ditën e djeshme ka ndjekur finalen e Kupës së Shqipërisë për 17-vjeçarë. Triumfoi Tirana kundër Partizanit dhe Bushi...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS