Ballina Etiketimet Trafikim

Etiketim: trafikim

Trafikote njerëz drejt Anglisë për 2000 £, ja kush është 20...

Trafikimi i njerëzve vijon të mbetet një çështje shqetësuese për këtë vend por edhe për vendet e tjera që përdoren si tranzit. Trafikantët po kërkojnë...

Kreu i Antimafias Italiane: Shqipëria, vendi kryesor për menaxhimin e trafikimit...

Shqiptarët vijojnë të zënë një vend të rëndësishëm në menaxhimin e trafikut të kokainës në Itali. Kreu i Antimafias Italiane, Federico Calfiero De Raho, deklaron...

Akuzoheshin për vrasje dhe trafikim të lëndëve narkotike, arrestohen dy shqiptarë...

Pas shumë përpjekjesh, policia italiane ka arritur të arrestojë dy persona që kanë qenë të dyshuar për vrasje dhe trafikim të lëndëve narkotike. Dy...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS