Ballina Etiketimet Teste

Etiketim: teste

Kërpaçi thirrje qeverisë: Zbato udhëzimin e OBSH! Prioritet testimi i qytetarëve!

Ish-deputetja e LSI, Floida Kërpaçi në një reagim në rrjete sociale ka bërë thirrje për zbatimin e rekomandimit të OBSH për të kryer sa...

Kosovë/ Vjen testi që tregon për 10 minuta nëse jeni apo...

Kompania Spring në Zvicër ka krijuar një pajisje që teston dhe tregon brenda 10 minutave për rezultatin e koronavirusit. Përfaqësuesi i kësaj kompanie në Kosovë,...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS