Ballina Etiketimet Sucharit Bhakdi

Etiketim: Sucharit Bhakdi

Letër e hapur drejtuar Zonjës Angela Merkel, kancelare e Gjermanisë

Nga Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi Shumë e nderuara Kancelare federale, Si  Ex-Profesor  i Universitetit të Johannes Gutenberg në Mainz dhe  shumë vite shef i Institutit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS