Ballina Etiketimet Stalini

Etiketim: Stalini

Dokumentet sekrete ruse/ Stalini-Enverit: Zgjedhjet të jenë të lira dhe të...

ARKIVA/ Zbardhen dokumentet sekrete ruse. Fragment nga biseda e Enver Hoxhës me Josif Stalinin gjatë vizitën së dytë në Moskë, në mars të vitit...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS