Ballina Etiketimet Shkolla Vau i Dejës

Etiketim: shkolla Vau i Dejës

Halil Rama: Historiku i shkollës Vau i Dejës me mësuesin e...

Historiku i Shkollës Vau i Dejës, ku mësuesi i parë ishte Kolë Jakova, shkrimtar dhe dramaturg i mirënjohur Shtëpia-shkollë e Hasan Metit në tetë dekada Halil...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS