Ballina Etiketimet Shërbimi zjarrfikës

Etiketim: shërbimi zjarrfikës

Qarku i Korçës, shërbimi zjarrfikës ende me mjetet e kohës së...

Nga Vepror Hasani Shërbimet zjarrfikëse të qarkut Korçë, përfshi këtu bashkinë Korçë, bashkinë Pogradec, bashkinë Devoll, bashkinë Kolonjë dhe bashkinë Pustec kanë në dispozicion të ...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS