Ballina Etiketimet Shen valentin

Etiketim: shen valentin

E mbuluar me trëndafila dhe dashuri, Xhesika Berberi feston e lumtur

Pas një periudhe kohore single, duket se modeles Xhesika Berberi i ka trokitur sërish në derë dashuria. Këtë Shën Valentin, 28-vjeçarja ka vendosur të pranojë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS