Ballina Etiketimet Renie

Etiketim: renie

Mbyllja e kufijve për njerëzit rrëzon lekun në tregun e këmbimit...

Monedha shqiptare u nënçmua njëkohësisht kundrejt euros dhe dollarit gjatë ditëve të fundit, ku rënia më e madhe u shënua ditën e sotme. Mbyllja...

COVID-19 prek ekonominë, luhatje në vlerat e monedhave dhe në çmimin...

Situata e krijuar nga koronavirusi javët e fundit ka shkaktuar luhatje të forta në kursin e këmbimit të monedhave kryesore në raport me lekun....

Kura natyrale me 12 thelpinj hudhra për largimin e peshës së...

Pesha e tepër tek çdo organizëm shoqërohet me shtimin e sasisë së yndyrës apo dhjamit, sidomos në pjesën e barkut apo zonën abdominale. Një problem...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS