Ballina Etiketimet Ramiz Gjini

Etiketim: Ramiz Gjini

Coronavirusi dhe përgjigje nga SHBA për kryeministrin Rama

Nga Ramiz  Gjini, Shkrimtar, me banim në Nju Jork Kryeministri i Shqiperise, Edi Rama, ne nje video ne internet, qe shumica prej jush mund ta...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS