Ballina Etiketimet Propozimi

Etiketim: propozimi

Dje e quajti maskarallëk/ Sot Rama pranon një nga 8 propozimet...

Dje në mbrëmje kryeministri Rama i konsideroi si maskarallëk propozimet e Lulzim Bashës për të furnizuar me ushqime dhe ilace të moshuarit që jetojnë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS