Ballina Etiketimet Personalitet i shquar i Labërisë

Etiketim: Personalitet i shquar i Labërisë

Patrioti Ahmet Myftar Dede, kleriku bektashian që u rreshtua në krah...

Haxhi Baba Edmond Brahimaj Kryegjysh Botëror i Bektashizmit Sot mbushen 108 vjet nga lindja e tij. Është shpallur “Qytetar Nderi” i Vlorës dhe “Personalitet i shquar...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS