Ballina Etiketimet Ministrja e shendetesise

Etiketim: ministrja e shendetesise

Ministrja e Shëndetësisë, Manastirliu: Shqipëria konsiderohet vend me risk të ulët...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu e ftuar në emisionin “Përballë” të gazetarit Lutfi Dervishi, tha se aktualisht Shqipëria konsiderohet vend me...

Manastirliu: Do të ketë kallëzime penale për farmacitë që abuzojnë me...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në një lidhje direkte me emisionin “Opinion paralajmëroi se do të ketë procedime penale për farmacistët ku ka patur...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS