Ballina Etiketimet Ministre

Etiketim: ministre

Vasili: Idiotësia e rilindjes nuk ka fund

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj qëndrimeve të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj dhe përfaqësuesve të Rilindjes për shkeljet në drejtësi. Vasili ka...

Vasili ministres Gjonaj: Mbathja zonjë, mos e përdor stilolapsin vetëm për…falsifikim

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ndaj deklaratave të ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj, e cila nuk pranoi asnjë përgjegjësi për shkeljet ligjore...

Makina “Range Rover” kontrabandë, dënohet djali i ish-ministres

Gjykata e Tiranës ka dënuar me burg, Ilir Priftin djalin e ish-ministres, Themie Thomai. 48 vjeçari, ishte vënë në hetim nga Prokuroria në maj të...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS