Ballina Etiketimet Ministra

Etiketim: ministra

Ja si e manipuluan sondazhin ministrat e Qeverisë

Emisioni Opinion ka bërë një pyetje se cili është ministri më i njohur i qeverisë. Pyetjet janë bërë në rrugë nga gazetarët dhe online...

Yuri Kim përfundon takimin me ministrat,“ Mbështetje për antarësimin e Shqipërisë...

Yuri Kim, Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara zhvilloi sot takime prezantuese me Ministrin në Detyrë të Punëve Europiane dhe të Jashtme Gent Cakaj, Ministren...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS