Ballina Etiketimet Milano

Etiketim: milano

Flet drejtoresha e Spitalit të Milanos për koronavirusin: Është infeksion pak...

Maria Rita Gismondo, drejtoreshë e mikrobiologjisë, virologjisë dhe diagnostikimit të departamentit të bio-emergjencave të spitalit Sacco në Milano, deklaron se koronavirusi është një virus...
- Advertisement -
LSI
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS