Ballina Etiketimet Mbreteria e bashkuar

Etiketim: mbreteria e bashkuar

COVID-19/ Autoritetet angleze njoftojnë qytetarët: Zgjaten afatet e vizave për ata...

Ditën e sotme, Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka informuar të gjithë qytetarët shqiptarë që ndodhen në Mbretërinë e Bashkuar, se autoritetet...

Stuhia “Ciara”/ Shikoni momentin e frikshëm kur stuhia lëkund avionin

Stuhia “Ciara” ka goditur Ishullin e Mbretërisë së Bashkuar. Mediat vendore kanë publikuar edhe shkatërrimet që ka shkaktuar kjo stuhi e fuqishme, ndërsa paralajmërojnë se...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS