Ballina Etiketimet Mbetje

Etiketim: mbetje

Finalizohet operacioni policor “Amiant”

Operacioni nga Departamenti i Policisë Kriminale, Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, Drejtoria për Kufirin e Migracionin Vlorë në bashkëpunim me Prokurorinë e Vlorës dhe...

Mbetje të rrezikshme do hynin në Shqipëri nga Italia, policia arreston...

Policia e Vlorës ka finalizuar një operacion duke ndaluar një traget me mbetje të rrezikshme që vinte nga Italia. Gjatë operacionit janë arrestuar 6...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS