Ballina Etiketimet Majk Pompeo

Etiketim: Majk Pompeo

Pompeo reagon për çeljen e negociatave: SHBA do të jetë partneri...

Seketari amerikan, Majk Pompeo ka reaguar pas çeljes së negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut me BE-në. Pompeo thotë se SHBA mirëpret vendimin e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS