Ballina Etiketimet Limon

Etiketim: limon

Ujë, mjaltë e limon esëll në mëngjes për imunitet të fortë

Uji me limon është një nga mënyrat më të mira për të hidratuar organizmin dhe ofruar atij një dozë të fortë të vitaminës C. Ai...

Lëng me limon dhe xhinxher, toniku natyral i imunitetit

Një nga masat parandaluese që ISHP ka sugjeruar është konsumimi i sa më shumë lëngjeve, për të ndihmuar sistemin imunitar. Në këtë periudhë zgjidhja...

Hudhër me limon për të pastruar enët e gjakut në 40...

Bashkimi bën fuqinë! Kjo është një shprehje që gjen vend edhe në kuzhinë, sidomos në rastin e hudhrës me limonin. Kura e mëposhtme me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS