Ballina Etiketimet Kullota

Etiketim: kullota

Zjarr masiv në Vlorë, rrezikohen sipërfaqet me ullinj

Një zjarr masiv ka rënë në fshatin Risili të Vlorës. Zjarri është i përmasave të mëdha, dhe rrezikojnë kullota dhe sipërfaqe me ullinj. Në vengjarje kanë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS