Ballina Etiketimet Kryeministri

Etiketim: kryeministri

Paketa Anti-KÇK, Ngjela: Nuk po luftohet krimi i organizuar, por pasuria...

Spartak Ngjela e cilëson nismën Anti KÇK si një ligj që lë hapësira për abuzime. Sipas avokatit, qeveria dhe kryeministri me këtë ligj nuk po...

Minatorët protestojnë para Kryeministrisë, reagon PD: Rama dhe qeveria e tij...

Mesditën e sotme, Sindikata e Bashkuar e Minatorëve ka mbajtur një protestë para Kryeministrisë, me qëllim plotësimin e kërkesave të tyre për paga më...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS