Ballina Etiketimet Kosove-Shqipwri

Etiketim: Kosove-Shqipwri

Presidenti Meta: Vëllazërore e bukur, fituan vlerat më të mira sportive

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ishte i pranishëm pasditen e sotme në vëllazëroren mes Shqipërisë dhe Kosovës, që do të fitohej 2-1 nga kuqezinjtë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS