Ballina Etiketimet Koronovirusi

Etiketim: koronovirusi

Koronavirusi/ Rëndohet gjendja e një prej të prekurve nga Elbasani

Rëndohet gjendja shëndetësore e një nga të diagnostifikuarve me Covid-19 në Elbasan. Burrë e grua janë diagnostikuar prej disa ditësh. Mbrëmë natën gruaja është rënduar dhe...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS