Ballina Etiketimet Komente

Etiketim: komente

Rama debaton në rrjetet sociale me qytetarët që që kritikojnë KÇK-në...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj komenteve që bëhen online në lidhje me KÇK-në dhe OFL-në. Rama u ka kthyer përgjigje disa komenteve duke e...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS