Ballina Etiketimet Kobe bryant

Etiketim: kobe bryant

Vanessa Bryant hedh në gjyq kompaninë e helikopterit ku humbën jetën...

Më 26 janar, kampioni i basketbollit Kobe Bryant, vajza e tij 13-vjeçare, Gianna dhe 7 persona të tjerë humbën jetën në një aksident me...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS