Ballina Etiketimet Keshill politik

Etiketim: keshill politik

Nesër për herë të parë mblidhet Këshilli politik për reformën zgjedhore

Këshilli Politik do të mblidhet nesër për herë të parë në orën 17:00. Ky Këshill u krijua dje nga PS-PD-LSI dhe Rudina Hajdari si pjesë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS