Ballina Etiketimet Kerkesa

Etiketim: kerkesa

Biznesi i drejton 20 kërkesa urgjente Edi Ramës

Bashkimi i Dhomave të Tregtisë dhe Industrisë së Shqipërisë dhe Biznes Albania kanë depozituar zyrtarisht në qeveri kërkesën e tyre për masa lehtësuese e...

Zbardhen pyetjet e Presidentit Meta drejtuar Komisionit të Venecias për Kushtetuesen

Komisioni i Venecias, ka konfirmuar zyrtarisht se ka pranuar kërkesën e Presidentit të Republikës, Ilir Meta për dhënien e një opinioni për atë që...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS