Ballina Etiketimet Josep borell

Etiketim: josep borell

Flet Borell, shefi i politikës së jashtme të BE: Ja kur...

Josep Borrell, shefi i politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, jep sinjale se dialogu politik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë do të nisë shpejt. Borrell thotë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS