Ballina Etiketimet JOHN WAYNE

Etiketim: JOHN WAYNE

E njihni JOHN WAYNE? Ishte radha e tij, të përballej me...

Nga Dritan Kaba Shume pak nuk e njohin aktorin e jashtezakonshem te filmave western dhe me teme nga lufta e dyte boterore John Wayne. Brezat...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS